Loader Logo
Oferta

Niezapomniane chwile w magicznym otoczeniu Majątku Howieny!

Impreza | Event firmowy

Zapraszamy do zorganizowania niezapomnianej imprezy firmowej, biesiady, bankietu lub spotkania biznesowego w naszym wyjątkowym miejscu. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji dużych eventów firmowych na kilkaset osób. Gwarantujemy najwyższą jakość, pełną dyskrecję oraz wyjątkowy klimat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc spersonalizowane oferty dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź umówienia się na spotkanie, aby omówić szczegóły i zaplanować idealne wydarzenie. Zorganizujcie u nas imprezę firmową lub spotkanie integracyjne, a zapewnimy Państwu niezapomniany czas oraz świetne wspomnienia!

Uczta grillowa / Ognisko / Piknik firmowy

Otoczenie Majątku Howieny zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Chcąc zorganizować ucztę grillową / piknik firmowy, z dala od miejskiego zgiełku, oddajemy do Państwa dyspozycji nasz 7-hektarowy teren oraz wybrany Biesiadnik.

W zależności od oczekiwań możemy zorganizować spotkanie w formie grilla z biesiadą w blasku trzaskającego ogniska, które będzie wspominane z uśmiechem na twarzy.

Catering firmowy

W dzisiejszych czasach staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, dlatego z przyjemnością zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu dla firm.

Nasze wyjątkowe specjały z kuchni Howieńskiej, dania główne i desery mogą teraz uświetnić Państwa spotkania biznesowe oraz wydarzenia korporacyjne!

Kulig

Jeśli pragniecie miło spędzić czas w radosnej atmosferze i czerpać przyjemność z dobrej zabawy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji organizacji kuligów. To doskonała możliwość na stworzenie wspomnień pełnych uśmiechu i niezapomnianych momentów w blasku ogniska. Zapewniamy, że będzie to wyśmienita zabawa!

Spotkanie opłatkowe

Czas tuż przed świętami jest doskonałym momentem na zorganizowanie uroczystego obiadu wigilijnego dla firmy. To magiczne chwile, kiedy możemy wspólnie podzielić się opłatkiem z naszymi Współpracownikami i Kolegami z pracy. Zapraszamy serdecznie do zorganizowania spotkania wigilijnego dla Pracowników Państwa firmy, które odbędzie się zaledwie kilkanaście minut od centrum Białegostoku.

Box prezentowy

Box prezentowy to najbardziej serdeczny i łatwy sposób na wyrażenie wdzięczności dla Bliskich Osób, Współpracowników czy Kontrahentów. W naszej ofercie znajdziesz Boxy upominkowe w trzech klasycznych, najpopularniejszych wariantach oraz specjalne Boxy na Boże Narodzenie, Wielkanoc i wiele innych okazji.

POBIERZ OFERTĘ (PDF)