Loader Logo

Restauracja

Restauracja

Majątek Howieny

Miejsce, które połączyło tradycyjną kuchnię z nowoczesnym podejściem, tworząc niepowtarzalne doświadczenie kulinarne. Nasze dania są przygotowywane z najwyższą starannością oraz kreatywnym podejściem do kompozycji i prezentacji.

W letnie dni, do dyspozycji dzieci znajduje się plac zabaw w stylu skandynawskim w naszym ogródku. To idealne miejsce, gdzie najmłodsi Goście mogą spędzać czas, bawiąc się i ciesząc letnim dniem, podczas gdy Rodzice mogą delektować się wyśmienitymi potrawami w naszej Oranżerii restauracyjnej.

W zimowych miesiącach oferujemy naszym najmłodszym Gościom przytulny kącik zabaw, który zapewni mnóstwo radości! Spędzenie czasu przy wspólnym posiłku w miejscu stworzonym specjalnie z myślą o dzieciach to doskonały sposób na spędzenie weekendu ... i nie tylko!

POBIERZ MENU (PDF)

POBIERZ KARTĘ WIN (PDF)

Poniedziałek – Czwartek 12.00 - 20.00
Piątek – Niedziela 12.00 - 21.00
W celu rezerwacji stolika zadzwoń: +48 600 012 347
SEO

Poland 100 Best Restaurants

Restauracja Majątek Howieny należy do prestiżowego grona Poland 100 Best Restaurants.

Ranking najlepszych polskich restauracji „Poland 100 Best Restaurants", jak tłumaczą organizatorzy, powstaje na podstawie recenzji zamieszczanych w przewodnikach, a także opinii pisanych przez gości lokali i publikowanych na portalach internetowych, np. na Google Reviews, Trip Advisor, Instagramie czy Facebooku.

Każdego roku ocenia się około tysiąca restauracji w całym kraju. Co więcej, organizatorzy sami testują lokale, wysyłając tam swoich tajemniczych klientów.

Punkty przyznawane są za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

Pierwsze widelce zdobyliśmy w roku 2020. W roku 2023 oraz 2024 otrzymaliśmy najwyższą notę czyli aż pięć widelców. Nasze wyjątkowe podejście do kulinariów, oparte na tradycji i innowacyjności, zdobyło uznanie ekspertów gastronomicznych.

W roku 2024 mieliśmy zaszczyt organizować Galę Top 100 Best Restaurants w naszej Ekskluzywnej Stodole Howieńskiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 właścicieli i Szefów Kuchni restauracji.