Wesele

Witamy w

MAJĄTKU HOWIENY


Wesele

w MH

Zapraszamy wszystkich Zakochanych do organizacji ślubów oraz wesel u nas w Majątku Howieny . Wiemy, jak ważny jest to dzień dla Młodej Pary, Rodziny i zaproszonych Gości. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz liczne dodatkowe atrakcje, które urozmaicą Państwa uroczystość i sprawią, że zapadnie ona wszystkim na długo w pamięci.

                 

 

 

dfg

zdj-16

kasia-bartek-291

mlodzi1

img_6412

1

20140719-0514

Sale

weselne

Dwór

Modrzewiowy

Największa sala weselna, którą posiadamy – można tu zorganizować przyjęcie do 200 osób. Drewniany budynek z duszą (dawne Koszary Carskie) świetnie sprawdzi się w roli miejsca na wymarzone wesele zarówno w stylu rustykalnym jak i eleganckim.

napis-love

chiavari-krzesla

1w2a8480

sala-rustykalna

 

img-0019

kasia-bartek-291

kasia-bartek-252

Dworek

Staropolski

Dworek Rustykalny to idealna sala weselna gdzie możemy zaoferować Państwu organizacje wesela do 100 osób. Staropolski styl w połączeniu z naszą pyszną kuchnią gwarantuje najlepsze przyjęcie do białego rana…niczym w „Weselu” Wyspiańskiego!

Salka

Ludowa

 

Myślisz o kameralnej Sali do zorganizowania przyjęcia weselnego? Mamy coś co sprosta Twoje oczekiwania, a mianowicie jest to Salka Ludowa, która pomieści do 40 osób. Oddzielne wejście do pomieszczenia tym bardziej zapewnia prywatność.

img-6723

zdj-24

zdj1

 

Chatka

dziupla

Przytulna Chatka Dziupla ma do zaoferowania salę na 40 os., która idealnie sprawdzi się na biesiadę oraz tańce do świtu.