Stodoła

Witamy w

MAJĄTKU HOWIENY

A.D. 2007

Już w 2019 roku powstanie (NAJWIĘKSZA W POLSCE) „Howieńska Stodoła”, która będzie się znajdować nieopodal Majątku Howieny w Pomigaczach. Oznacza to usytuowanie w malowniczej przestrzeni, która kusi niezwykłym klimatem, a co najważniejsze jest zaledwie 8km od miasta Białystok. Dotychczasowa organizacja Przyjęć Weselnych oraz Ślubów sprawiła, że cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych Gości. Nieskromnie stwierdzimy, że przez te lata współpracy z Nowożeńcami uplasowaliśmy się bardzo wysoko w tej dziedzinie. Pary, które nam zaufały cenią nas za elastyczność, indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną obsługę oraz Kuchnię, która dzięki swej uczciwości broni się sama! Głęboko wierzymy, że dzięki dotychczasowej naszej pracy z pasją uda nam się stworzyć miejsce, o którym marzą Zakochani. Zauważalna duża chęć organizacji sielskich wesel z dala od zgiełku miasta, w ciszy i z pięknym pejzażem w tle zainspirowała nas do utworzenia firmy-córki Majątku Howieny.

Howieńska będzie idealnie wpisywała się w klimat barn weddings, czyli wesel organizowanych w stodołach. Przewodzić tam będzie rustykalny styl, który jest swoistym ukłonem w stronę Matki Natury- a powiedzmy sobie szczerze, któż z nas jej nie kocha? Budulcem Howieńskiej będą stare cegły oraz surowe drewno, co sprawi, że będzie to Stodoła idealna na organizację wesel także w stylu boho, vintage, skandynawskim czy też folkowym . Obiekt będzie dostępny od początku maja do końca września.  Na rynku nie ma zbyt wielu miejsc, które idealnie oddawałyby taki klimat, dlatego jesteśmy zobowiązani stworzyć to miejsce w dobrym guście i smaku.


Nawet najbardziej zachwyceni zabawą Goście czasem będą potrzebowali chwili wytchnienia. Zrelaksować zatem będą mogli się w Strefie Chill Out-u. Kanapy, miękkie poduchy czy też leżaczki będą kusiły spokojem w przerwie od hulania na parkiecie, ale również będą wyśmienitym miejscem do rozmów z bliskimi! Oprócz tego, że taka Strefa wygląda pięknie, to jeszcze goście będą Wam szalenie wdzięczni za taką chwilę relaksu!

Na terenie, oprócz Stodoły, usytuowana również będzie Altanka Ślubna, a to wszystko położone będzie w niezwykle urokliwym miejscu, które czaruje spokojem oraz naturą. Taka lokalizacja będzie sprzyjać Parom, które chcą, aby ślub w plenerze zachwycał oraz był oryginalny. Goście będą mogli być świadkami wyznania miłości przez Nowożeńców na świeżym powietrzu, a całe te piękne zdarzenie uchowane będzie w rustykalnym stylu.

Podsumowując, jesteśmy pełni zapału oraz sami nie możemy się doczekać, aż nasze (kiedyś) marzenie , (dziś) plany się urzeczywistnią! To wszystko już niedługo, bo w  2019r.!

WIZUALIZACJA: Interior maker wnętrza
mgr inż. arch. wnętrz P. Ambrożewicz 

                                             

 

 

 

ogrod-1b stodola-kierunki stodola-2