Ekskluzywna Stodoła Howieńska

Witamy w

MAJĄTKU HOWIENY

A.D. 2007

Zapraszamy do naszej nowopowstałej Ekskluzywnej Howieńskiej Stodoły, która znajduje się nieopodal Majątku Howieny w Pomigaczach. Oznacza to usytuowanie w malowniczej przestrzeni, która kusi niezwykłym klimatem, a co najważniejsze jest zaledwie 8km od miasta Białystok. Dotychczasowa organizacja Przyjęć Weselnych oraz Ślubów sprawiła, że cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych Gości. Nieskromnie stwierdzimy, że przez te lata współpracy z Nowożeńcami uplasowaliśmy się bardzo wysoko w tej dziedzinie. Pary, które nam zaufały cenią nas za elastyczność, indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną obsługę oraz Kuchnię, która dzięki swej uczciwości broni się sama! Głęboko wierzymy, że dzięki dotychczasowej naszej pracy z pasją uda nam się stworzyć miejsce, o którym marzą Zakochani. Zauważalna duża chęć organizacji sielskich wesel z dala od zgiełku miasta, w ciszy i z pięknym pejzażem w tle zainspirowała nas do utworzenia firmy-córki Majątku Howieny.

Howieńska idealnie wpisuje się w klimat barn weddings, czyli wesel organizowanych w stodołach. Przewodzi tu rustykalny styl, który jest swoistym ukłonem w stronę Matki Natury- a powiedzmy sobie szczerze, któż z nas jej nie kocha? Budulcem Howieńskiej są stare cegły oraz surowe drewno, co sprawi, że będzie to Stodoła idealna na organizację wesel także w stylu boho, vintage, skandynawskim czy też folkowym . Obiekt jest dostępny od początku maja do końca września.  Na rynku nie ma zbyt wielu miejsc, które idealnie oddają taki klimat, dlatego stworzyliśmy to miejsce w dobrym guście i smaku.


Nawet najbardziej zachwyceni zabawą Goście czasem będą potrzebowali chwili wytchnienia. Zrelaksować zatem będą mogli się w Strefie Chill Out-u. Kanapy, miękkie poduchy czy też leżaczki będą kusiły spokojem w przerwie od hulania na parkiecie, ale również będą wyśmienitym miejscem do rozmów z bliskimi! Oprócz tego, że taka Strefa wygląda pięknie, to jeszcze goście będą Wam szalenie wdzięczni za taką chwilę relaksu!

Na terenie, oprócz Stodoły, usytuowana jest Altanka Ślubna, a to wszystko jest położone  w niezwykle urokliwym miejscu, które czaruje spokojem oraz naturą. Taka lokalizacja sprzyja Parom, które chcą, aby ślub w plenerze zachwycał oraz był oryginalny. Goście będą mogli być świadkami wyznania miłości przez Nowożeńców na świeżym powietrzu, a całe te piękne zdarzenie uchowane będzie w rustykalnym stylu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Film promujący: Dni otwarte w MH 2022.