Wioska Świętego Mikołaja w Majątku Howieny

Witamy w

Majątku Howieny


wioska-swietego-mikolaja-2

Kochani! Zapraszamy do spotkania ze Świętym Mikołajem i Elfami 🙂
 
Grupy zorganizowane przyjmujemy w tygodniu (poniedziałek-piątek) od 20.11.2019 r. do 20.12.2019r.  (GODZINY PRZYJAZDU USTALANE TELEFONICZNIE)
 
Osoby indywidualne –  1.12/ 8.12/ 15.12/ 22.12 – niedziela (WEJŚCIE W GODZ.  10:00  /  12:00  /  14:00  /  16:00  )
 
 
Cena dla osób indywidualnych: 39zł/dziecko , 27zł/dorosły
 
*Możliwość dokupienia paczki ze słodyczami w cenie 29zł/ szt. lub przywiezienie swojej w celu wręczenia jej przez Św. Mikołaja- koszt 6zł/ szt.)

*Nie przyjmujemy rezerwacji od osób indywidualnych, proszę zjawić się 10min. przed godziną podaną w harmonogramie w celu zakupienia biletu.

*Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zapraszamy do „Majątku Howieny” w Pomigaczach gdzie będzie można odwiedzić Św. Mikołaja, zobaczyć jak pracują Elfy oraz poczuć magię nadchodzących Świąt! Majątek Howieny przemieni się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja, gdzie będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z Elfami, spędzić czas z Mikołajem, zobaczyć jak On mieszka oraz przenieść się do Świątecznej Krainy pełnej niespodzianek!

Spotkanie

z Mikołajem

Czy istnieje dziecko, które nie chciałoby poznać Mikołaja? Raczej nie! U nas najmłodsi będą mieli okazję spędzić czas ze Świętym z Laponii. To przy jego boku dzieci będą się wspólnie bawić wraz z pomocnikami Mikołaja. Po grach i zabawach przyjdzie czas na wypicie rozgrzewającego zimowego napoju oraz zjedzenie pysznych pierników- uczta iście świąteczna! Kiedy dzieci odpoczną po poczęstunku, wtedy otrzymają Certyfikat Honorowych Gości Wioski Św. Mikołaja! Zapraszamy w okresie zimowym! 🙂

img_0137

img_0217

 

img_0186

Pracownia

Elfów

Elfy mieszkające w Wiosce zaproszą wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych. Pomocnicy Św. Mikołaja, w rytm kolęd, będą towarzyszyć w tworzeniu świątecznych dekoracji, które dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu na pamiątkę.
To tutaj Elfy zabiorą dzieci do swojego świata, co oznacza, że czas dla najmłodszych upłynie dość pracowicie.

Poczta

Św. Mikołaja

 

Każde dziecko ma swoje małe marzenia, którymi się chce podzielić z Mikołajem w tym magicznym czasie. Przed wyprawą do tej poczty Elfy pomogą napisać list do Świętego, który zostanie wrzucony do skrzynki pocztowej! Mikołaj jest rekordzistą w liczbie otrzymywanej korespondencji i właśnie w tym domku dzieci zobaczą posegregowane kartki z całego świata!

img_0211

ff

img_0130

 

Chata

Św. Mikołaja

Pod nieobecność Mikołaja wejdziemy do Jego domu i zobaczymy jak On mieszka. Zapewne dzieci są ciekawe co je, jak ma urządzony pokój i co robi w wolnym czasie. Odpowiedź na to wszystko znajdą właśnie odwiedzając Jego chatę!

 

Program dla osób indywidualnych:

-Zwiedzanie Wioski Św. Mikołaja

-Wysyłanie listu na Poczcie Elfów (napisanego wcześniej w Howienach)


-Spotkanie z Mikołajem oraz wręczenie Certyfikatu


-Warsztaty z Elfami – robienie świątecznych dekoracji/ kartek


-Lepienie pierników


-Wstęp do Mini ZOO


-Poczęstunek świąteczną herbatką oraz piernikami

-Świąteczny sklepik z pamiątkami

 

Zapraszamy serdecznie!
~Elfy! <3

*Nie przyjmujemy rezerwacji od osób indywidualnych, proszę zjawić się 10min. przed godziną podaną w harmonogramie w celu zakupienia biletu.

Liczba miejsc ograniczona.