Wycieczki szkolne

Witamy w

MAJĄTKU HOWIENY

A.D. 2007

Wycieczki

szkolne

Majątek Howieny to znakomite miejsce na wypoczynek oraz ciekawą edukację dla wszystkich uczniów. Nieograniczona przestrzeń, piękno przyrody, kontakt ze zwierzętami pobudza i inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy i ekspresji. Dwa lata temu zostaliśmy wyróżnieni mianem Zagrody Edukacyjnej, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W okresie przedświątecznym (tj. listopad, grudzień) zapraszamy dzieci do naszej Wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny! Czeka na Was masa atrakcji utrzymanych w magicznym klimacie. Najmłodsi będą mieli okazję m.in. spotkać się ze Św. Mikołajem, wziąć udział w warsztatach czy też odwiedzić Pocztę Elfów! Jest to JEDYNE takie miejsce na Podlasiu  oraz niezwykle czarujące- pierwsza edycja w poprzednim roku okazała się świątecznym hitem wśród pociech jak i ich rodziców oraz opiekunów!

Styczeń oraz luty to idealny czas na Choinkę w Krainie Lodu Elzy! Wspólne tańce, warsztaty oraz gry w towarzystwie księżniczki Elzy oraz bałwana Olafa to  wymarzona sceneria dla najmłodszych- wszystkie dzieci ich kochają! Najmłodsi będą mogli m.in. spróbować swoich sił podczas Zumby ze Śnieżynką, która podgrzeję atmosferę Choinkowej zabawy!

Wkrótce oferta online

Email: wycieczki@majatek-howieny.pl

Telefon: +48 512 311 318

 

urodziny dla dzieci

as2