Loader Logo

Catering

Catering indywidualny

W dzisiejszych czasach staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu dla osób indywidualnych. Nasze wyjątkowe specjały z kuchni Howieńskiej, dania główne i desery mogą teraz uświetnić Państwa stoły na stałe!

POBIERZ OFERTĘ CATERINGU (PDF)

SEO

Catering dla firm

W dzisiejszych czasach staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, dlatego z przyjemnością zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu dla firm. Nasze wyjątkowe specjały z kuchni Howieńskiej, dania główne i desery mogą teraz uświetnić Państwa spotkania biznesowe oraz wydarzenia korporacyjne!
SEO

Catering Wigilijny

Nasza propozycja cateringowa na Wigilię skierowana jest do Klientów, którzy pragną urozmaicić własny świąteczny stół. W okresie przedświątecznym oferujemy możliwość zamówienia pysznych przystawek, zup, dań głównych oraz deserów, przygotowanych według tradycyjnych polskich przepisów z nutą nowoczesności.
SEO

Catering na Święta Wielkanocne

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty cateringu wielkanocnego. Mogą Państwo zamówić pyszne potrawy na stół wielkanocny, takie jak dania gorące, wędliny, sałatki, oraz desery. Gwarantujemy, że nasze wyroby będą prawdziwą ucztą dla całej rodziny i Waszych Gości. Dzięki naszej ofercie bez trudu przygotujecie niezapomniane święta wielkanocne. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia – zapewnimy, że każdy wielkanocny posiłek będzie wyjątkowy!
SEO